Celou produkci přizpůsobujeme Vašim přáním a požadavkům.

 

Jsme 2-3-členná hudební kapela, která Vás zaručeně roztančí, pobaví a rozesměje. Máme pro Vás připraven jak živý zpěv ke svatebnímu obřadu tak i program na celý večer. Zabýváme se živou hudební produkcí pro nejrůznější společenské příležitosti jako jsou svatby, oslavy, firemní večírky, maturitní plesy atd.  Z našeho širokého repertoáru si vybere každý. Hrajeme hity současné i ty nestarnoucí. Během večerní zábavy pro Vás připravíme nejrůznější zábavné hry a představení, při nichž se pobaví všechny věkové kategorie.                        

Blíže se zaměřujeme na:

Firemní akce, večírky, oslavy

Během Vaší příležitosti se postaráme o živou hudební produkci prokládanou reprodukovanou hudbou a  na přání Vám zahrajeme oblíbené hity. A můžete si s námi i zazpívat. Čeká Vás hudba s bohatým repertoárem (world music, evergreeny, pop, jazz, čs hity, lidová hudba a další) k poslechu i k tanci. Večerem Vás provedeme mluveným slovem nebo připravíme zábavný program na míru.

 

Svatby

Pro Váš DEN máme připraven hudební program během celého ceremoniálu.

Obřad - Při nejdůležitějším okamžiku, kterým je svatební obřad, Vám živě zazpíváme za doprovodu piana nebo kytary skladby dle Vašich přání. O hudbu pro Vaše pohodlí se postaráme v kostele, přírodě i v balónu :).

Hostina – Pro zpříjemnění společné slavnostní hostiny, máme pro Vás připraven repertoár k poslechu a odpočinku.

Večerní zábava – S námi na Vaši svatbu nezapomenete. Písně české, světové, lidové, které si s námi můžete i zazpívat, nenechají sedět Vás ani Vaše prarodiče. Svědci si už nemusí lámat hlavu s programem, protože ten Vám jako součást večera zorganizujeme.

 

Kavárny, bary, hotely

Vytvoříme pro Vaše hosty příjemnou atmosféru. I večeře nebo posezení u dobrého vína se stane neobyčejným zážitkem. Můžete se těšit na jazzové standarty, blues, swing, gospelovou hudbu a mnoho dalšího.

 

Děti v akci

Soutěže, zpívání s kytarou, tanečky. Postaráme se o pestrý hodinový program pro děti (v předškolním a školním věku), kde jsou zapojeni úplně všichni. Děti se nejen náramně baví, ale zároveň rozvíjí své dovednosti, schopnosti a talent. Nabízíme také zajištění dětské diskotéky se známými hity pro děti. Vhodné pro karnevaly, dětské dny, obecní slavnosti a jiné společenské události. Zorganizujeme i oslavu narozenin Vašim ratolestem.

 

Moderování

Mluveným slovem Vás a Vaše návštěvníky provedeme jakoukoliv společenskou akcí. Moderujeme plesy, firemní večírky, oslavy, dětské dny, festivaly, … Možnost zpestření akce pěveckým kulturním vystoupením.